Nefunkční javascript

Pravděpodobně máte vypnutý javascript ve vašem prohlížeči. Prosím zapněte jej a obnovte stránku.
Mince se načítají ...
MINCE KONÍČEK I INVESTICE

Nabídka mincí

c e t

Nenalezli jste v našem výběru oblast Vašeho sběratelského zájmu?

Zde můžete požádat o informaci či doplňující nabídku - info@mince.cz

Mince PRAHA

Mince PRAHA

OBCHODNÍ PODMÍNKYOBCHODNÍ PODMÍNKY

„Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně on-line;
v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.“

Prodej přes Internet

 1. Veškeré zboží v nabídce je nabízeno nezávazně a Jiří Vandas s.r.o. není povinna uzavřít na ně kupní smlouvu.
 2. Kupní smlouva vzniká potvrzením objednávky e-mailem.
 3. Jiří Vandas s.r.o. si vyhrazuje možnost neuzavřít kupní smlouvu s osobami, které dříve porušily kupní smlouvu.
 4. Objednané zboží je možno převzít přímo na prodejně v ulici Školská 34, Praha 1 nebo je dodáváno poštou na dobírku. Odchylné formy dodání je třeba dohodnout.
 5. Součástí kupní ceny jsou náklady na balení a dodání zboží, které se připočítávají k ceně zboží.Poštovné se počítá podle aktuálního ceníku České pošty.
 6. Úhrada kupní ceny je možná v hotovosti nebo platební kartou na prodejně Školská 34, Praha 1, v hotovosti na dobírku nebo bezhotovostním převodem na účet č. 19 580 315 0267/0100 (Komerční banka). Platby převodem je třeba hlásit předem a provést do 3 dnů od potvrzení objednávky. Za uskutečnění převodu je považováno připsání na účet prodávajícího. Při platbě převodem je třeba uvádět variabilní symbol, pokud je přidělen.
 7. Při objednávkách s kupní cenou nad 40.000 Kč je při dodání poštou nutno uhradit kupní cenu předem převodem.
 8. Zásilky mimo ČR zasíláme pouze po předchozí platbě na účet (na základě podkladů, které zašleme při potvrzení objednávky).
 9. Kupující má právo odstoupit od kupní smlouvy do 14 dnů od převzetí zboží (viz § 53, odst. 7 občanského zákoníku). Dodané zboží musí být vráceno do 10 dnů od odstoupení od smlouvy, nepoškozené, v původním obalu a s veškerým příslušenstvím (certifikáty, sběratelské karty, etue apod.). Jiří Vandas s.r.o. vrátí kupujícímu, do 10 dnů po vrácení zboží, kupní cenu a to převodem na bezhotovostní účet, určený kupujícím, případně poštovní složenkou v hotovosti (po odečtení nákladů). Při vrácení poškozeného nebo neúplného zboží má prodávající nárok na úhradu nákladů vzniklých při opakovaném zaslání kupujícímu.
 10. Při objednání pamětních mincí formou předplatného po internetu je možno odstoupit od kupní smlouvy do 14 dnů po zaplacení zálohy na pamětní mince.
 11. Při nepřevzetí objednaného zboží je Jiří Vandas s.r.o. oprávněna odstoupit od smlouvy.
 12. V případě opakovaného doručení zboží je kupující povinen uhradit náklady s tím spojené.
 13. Při převzetí zboží u dopravce je třeba zkontrolovat neporušenost obalů a případné závady hlásit dopravci. Na pozdější reklamace nemůže být brán zřetel.
 14. Práva a povinnosti prodávajícího ohledně odpovědnosti za vady se řídí obecně platnými právními předpisy. Jiří Vandas s.r.o. ručí za to, že prodávaná věc je ve shodě s kupní smlouvou a odpovídá uvedenému popisu.
 15. Ochrana osobních údajů, které jsou předávány a zpracovávány při uzavírání kupní smlouvy se řídí platnými právními předpisy, zejména zákonem č. 101/2000 Sb. Kupující souhlasí se zpracováním údajů (jméno, příjmení, adresa, e-mail, telefon). Osobní údaje budou zpracovány po dobu neurčitou, souhlas se zpracováním osobních údajů může kupující odvolat písemným prohlášením, popřípadě osobně na prodejně Školská 34, Praha1. Kupující souhlasí se zasíláním informací souvisejících se zbožím nebo podnikem prodávajícího na elektronickou adresu.

Nepřehlédněte

Objednávky vyřizujeme v pořadí došlých. Vzhledem k omezenému nákladu proto objednávejte co nejdříve.
Přijímáme rovněž telefonické objednávky na našem telefonním čísle 222 31 32 85 nebo na mobil 724 925 706.
Ve vlastním zájmu věnujte výběru zvýšenou pozornost a v případě nejasností se obraťte přímo na naší firmu, Vaše dotazy rádi zodpovíme.

Platné puncovní značky

http://puncovniurad.cz/cz/znacky.aspx

created by bobysoft || info@bobysoft.cz